Тур на Новий рік до Кракова | Anga Travel

Тур на Новий рік до Кракова | Anga Travel

Зустрічаємося з гідом у Львові, поруч з центральним входом залізничного вокзалу, після чого виїжджаємо на кордон і переїжджаємо до Польщі.

Після прибуття для нас проведуть захоплюючу оглядову екскурсію по красивому зимовому Кракову. Увечері заселяється в готель і лягаємо відпочивати.

ДЕНЬ 2

Краків-Ченстохова-Краків

Смачно снідаємо, після чого всі отримують вільний час, який можуть провести в Кракові на свій розсуд.

Всі, хто захоче, можуть відправитися на додаткову екскурсію в Ченстохову. Вартість складе 20 євро при кількості людей в групі від 15 осіб.

Як каже старовинний переказ, цю реліквію написав ще євангеліст Лука. На сьогоднішній день ікона є однією з найбільш шанованих і відомих святинь не тільки в Польщі, а й у всій Європі. Ще одна назва ікони – «Чорна Мадонна», що пов’язано з темним відтінком лику.

туры новый год краков

Увечері повертаємося до Кракова. Зустріч Нового 2020 року, під феєрверки і шампанське!

тури новий рік

Зустріч Нового Року може бути різною – ми можемо як відправитися на площу Ринок, і приєднатися до загального свята разом з місцевими жителями, або ж посидіти в одному з безлічі надзвичайно затишних ресторанчиків або традиційних броварень. Буде весело і цікаво в будь-якому випадку!

ДЕНЬ 3

Після сніданку всі гості отримують весь день в своє повне розпорядження, і можуть провести його, насолоджуючись прогулянками по зимовому Кракову. Увечері повертаємося в готель і лягаємо відпочивати.тури на новий рік

ДЕНЬ 4

Снідаємо, і продовжуємо досліджувати Краків у вільний час. Всім, хто захоче – буде проведена екскурсія в Величко (мінімум 10 осіб в групі, вартість 25 євро). Далі відвідуємо музей «Сольова шахта».

тури на новий рік Музей «Сольова шахта» – надзвичайно велике родовище кам’яної солі, яке активно розробляли з XIII по XX століття. Ви зможете своїми очима побачити, як протягом семи століть змінювалися і удосконалювалися технології видобутку «білого золота».

тури новий рік

Сьогодні сольова шахта внесена в список ЮНЕСКО як об’єкт всесвітньої спадщини.Повні вражень після святкування, вирушаємо назад до Львова, ділитися враженнями з друзями і рідними.Оцініть наші тури на Новий рік по Європі. Для нас це дуже важливо!